Apie mus

PIZZA KING” DIENA

 

9.00

Keista ir nuostabu, kiek skirtingų garsų primena PIZZA KING rytą. Šluostė tyliai šiūruoja stalą, peilis, tarsi visą gyvenimą svajojęs būti būgno lazdele, garsiau tyliau plaka per pomidoro šonus, atmosfera nuo krosnies įkaista… Žingsniai lengvi, viskas sukasi sukasi, kol įgauna pagreitį. Rytas prasideda.

 

10.10

Kai žinai, ko lauki, laikas neprailgsta. Dešimtimis pavidalų ateina naujienos. Iš moters rudu paltu – apie orą, iš penktoko su supermeno kuprine – apie mokyklą, o vyrą juodais ūsais mintyse jau praminėm laikraščio viršeliu. Baisu net pagalvoti, kas būtų, jei jis neužsuktų. Tiek naujienų praeitų pro šalį. O mums patinka naujienos.

 

11.50

Kyla miltų debesis. Lyg pudros padauginę teatro aktoriai lengvame rūke ratais sukam picos papločius, kad būtų tokie, kokie ir turi būti. Sakot, penkių minučių nepakanka tobulai picai paruošti? Mes šypsomės kaip tikri nugalėtojai.

 

14.30

Minutė pertraukėlei. Aš, pica, kava ir žurnalas. Karalius gyvas!

 

17.00

Antra atakos banga. Nėra nieko geriau už alkstančią minią – apsiginklavę picom gelbėjam vieną po kito, vieną po kito. Alkanas žmogus nevaidina. Bet mes ir nesam teatro žiūrovai. Dirbam iš peties, kad būtume pagirti tarp vyrų ir tarp moterų.

 

19.20

Dalis alkanųjų mūsų nebepasiekė. Skambina iš namų. Ką gi, mes taip pat mėgstam į svečius. Traukiam raudonus krepšius ir skubam. Picos mėgsta būti suvalgytos karštos.

 

21.45

Prisisvečiavom. Prisikepėm. Uždarom duris, kad…..

 

… kad vieną rytą mūsų diena išauštų dešimtyse PIZZA KING kepyklėlių, dešimtyse skirtingų vietų, skirtingų miestų su skirtingais žmonėmis. Tuomet jau galėsime užsidėti karūną. PIZZA KING.

 

Mūsų Draugai:

 

prijuostės

lazeriu-arena

 

Visos teisės saugomos © 2015 www.pizzaking.lt